STRONA SSM

TV i Internet

Szanowni Mieszkańcy

Pismem z dnia 27.02.2019 r. UPC Polska Sp. z o.o. poinformowała o udostępnieniu, z dniem 26.02.2019 r., dodatkowych programów w zakresie usługi telewizji cyfrowej Pakietu Minimalnego tj. NOWA TV HD, METRO TV HD, ZOOM TV HD, WP HD oraz TVP Sport HD.
Wprowadzenie dodatkowych programów wymagało rekonfiguracji Pakietu Minimalnego, co wiązało się ze zmianami pasma nadawania niektórych programów.
Po zmianach, abonenci posiadający cyfrowe odbiorniki telewizyjne z wbudowanym dekoderem DVB – C lub posiadający zewnętrzny dekoder DVB – C, mają możliwość odbioru 34 programów cyfrowych, w tym 23 nadawane w jakości HD.
W dalszym ciągu, w zakresie Pakietu Minimalnego, dostępnych jest 17 programów analogowych.
W załączeniu przedstawiamy aktualny wykaz programów z podziałem na programy nadawane cyfrowo i programy nadawane analogowo.

Szanowni Państwo

UPC Polska, mając na uwadze komfort obsługi, utworzyło Numer Identyfikacyjny dla lokatorów. Dzięki temu zgłaszanie usterek lub pytań dotyczących zakresu usług będzie przebiegało sprawniej. Jak skontaktować się z UPC? :
  • Wybierz numer infolinii 813 813 813.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami lektorki. Możesz zostać poproszony o weryfikację Numerem Identyfikacyjnym.
  • Twój Numer Identyfikacyjny to 4066756 – zapisz ten numer i zachowaj!.
Pracownicy UPC są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 0700 do 2300 (*opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora). Abonenci, którzy zawarli umowę bezpośrednio z UPC Polska powinni posługiwać się swoim indywidualnym numerem identyfikacyjnym, który znajdą w umowie abonenckiej oraz fakturze od UPC Polska.

Szanowni Mieszkańcy

Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że UPC Polska Sp. z o.o. wprowadziła niekodowane programy telewizji cyfrowej m.in. dla abonentów Pakietu Minimalnego. Odbiór niekodowanych kanałów cyfrowych jest możliwy z wykorzystaniem telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji kablowej DVB-C w standardzie MEPG-2 (kanały SD) / MPEG-4 (kanały HD).
Lista dostępnych kanałów cyfrowych oraz telewizorów, dla których UPC zapewnia prawidłowy odbiór kanałów cyfrowych, a także instrukcja wyszukiwania kanałów znajdują się na stronie :

Zestawienie niekodowanych kanałów cyfrowych dostępnych w Pakiecie Minimalnym UPC na dzień 01.09.2013r.

Dostawcy - Operatorzy usług teleinformatycznych (telewizja, internet)